Проведено семінар-нараду для інспекторського складу Волинського Управління Держпраці

В Управлінні Держпраці у Волинській області проведено семінар-нараду для головних державних інспекторів. На нараді були присутні інспектори, які здійснюють державний нагляд за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів та інспектори, які здійснюють нагляд за додержанням законодавства з охорони праці.

Начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько зупинився на вимогах нормативно-правових актів, якими повсякденно керуються головні державні інспектори під час проведення обстежень підприємств та наголосив на необхідності неухильного додержання чинного законодавства України.

  

Головний спеціаліст з питань протидії корупції Майя Михалусь надала роз’яснення з наступних питань: що таке корупція, неправомірна вигода, подарунок, чим відрізняється корупційне правопорушення від правопорушення, пов’язаного з корупцією; статті 22-27 Закону України “Про запобігання корупції”, статті 172-4 — 172-9-2 Кодекс України про адміністративні правопорушення , статті 364, 368, 368-2, 369, 369-2, 370 Кримінального кодексу України.

Наголошено на зобов’язаннях державного службовця дотримуватись Конституції та законів України, діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; додержуватися вимог законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.