Проведено семінар-нараду у ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс»

З метою запобігання виникнення аварій та нещасних випадків посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-нараду у ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

Заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський наголосив присутнім на основних аспектах діяльності Управління, на пріоритетах в контексті здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю та охорону праці. Детально зупинився на відповідальності згідно вимог законодавства, яка настає у випадку порушення цих вимог.

  

Валентина Воробей, головний державний інспектор, наголосила присутнім на порядку проведення атестації робочих місць та підкреслила, що результати атестації робочих місць в першу чергу використовуються для розроблення заходів для покращення умов праці та оздоровлення працівників і тільки в разі неможливості мінімізувати дію шкідливих виробничих факторів надавати працівникам пільги та компенсації.

Головний державний інспектор Анатолій Кушпель ознайомив присутніх з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці, акцентував увагу на стані промислової безпеки та охорони праці. Окремо роз’яснив присутнім вимоги «Правил безпеки систем газопостачання».

Головний державний інспектор Управління Леонід Невірко детально зупинився на дотриманні вимог «Правил охорони праці під час зберігання, вивезення та знешкодження побутових відходів».

Марія Мосур та Сергій Невмержицький, головні державні інспектори, широко окреслили основні питання, які стосуються законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів. Наголосили на відповідальності згідно законодавства, яка настає у випадку порушення цих вимог.