Проведено спільну нараду між Волинським Управлінням Держпраці та експертно-технічним центром

З метою налагодження ефективної співпраці між Управлінням Держпраці у Волинській області та ДП «Волинський експертно-технічний центр» 18 жовтня проведено спільну нараду, за участі керівництва та начальників структурних підрозділів обох організацій.

«Проведення спільної наради має за мету налагодити співпрацю між Управлінням Держпраці та експертно-технічним центром. Обговоривши спірні моменти, які виникають у повсякденній роботі, ми спільно повинні знайти шляхи вирішення», — відкриваючи нараду, наголосив Ростислав Стасько, начальник Управління Держпраці.

img_2878 img_2881

Під час наради основну увагу було приділено питанню обліку даних про технічний стан машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Зокрема, керівництво Волинського ЕТЦ звернулося з проханням до посадових осіб Управління  реагувати на негативні результати експертного обстеження.

Окремо зупинилися на питанні кваліфікації столярів (можливості їх роботи на деревообробних верстатах), торкнулися питання дотримання вимог Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.

На завершення наради обговорено процедуру отримання дозволів на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, зокрема звернуто увагу на систему газопостачання, стан ліфтового господарства, котлів та вантажопідіймальних кранів.

За результатами наради, вирішено підготувати спільний наказ щодо практичного вирішення питань, які було розглянуто.

img_2884  img_2887