Про безпеку праці під час експлуатації сільськогосподарських машин працівникам ТОВ «ВОЛИНСЬКА ЯГІДКА»

Про безпеку праці під час експлуатації сільськогосподарських машин розповів інспектор Управління Держпраці у Волинській області працівникам ТОВ «ВОЛИНСЬКА ЯГІДКА».

 

Нещасні випадки в агропромисловому комплексі найчастіше трапляються під час експлуатації самохідних машин. Це, насамперед, трактори та вантажні автомобілі. Однією із причин нещасних випадків у сільському господарстві є банальна неуважність і порушення працівниками простих норм безпеки праці під час виконання механізованих процесів.

 

Під час превентивного заходу головний державний інспектор звернув увагу керівників і спеціалістів підприємства, що слід посилити профілактичну роботу по запобіганню виробничого травматизму, організувати роботу згідно Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві  та наголосив, що  експлуатація сільськогосподарських машин має здійснюватися з урахуванням вимог експлуатаційної документації.

 

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .