Про стан промислової безпеки говорили на Пленумі Волинського обкому профспілки працівників держустанов

14 квітня цього року відбувся Пленум Волинського обкому профспілки працівників державних установ, на якому були присутні посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

Вячеслав Савенко, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління, акцентував увагу присутніх на відзначенні Всесвітнього дня охорони праці, який проходить цього року під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Також окремо запинився на зростанні рівня виробничого, як загального, так і смертельного травматизму за І квартал 2016 року.

«В Україні, — наголосив Вячеслав Миколайович, — відмічено зменшення рівня виробничого травматизму, в той час, як у Волинській області смертельний травматизм сягнув 5 випадків, коли у першому кварталі минулого року не трапилося жодного нещасного випадку зі смертельним наслідком».

Присутніх закликали дотримуватися основних вимог нормативно-правових актів з охорони праці, дбати про безпеку на робочому місці та спрямовувати зусилля на недопущення виникнення нещасних випадків.

Також на Пленумі було підбито підсумки роботи VІІ-х з’їздів Федерації профспілок України, профспілки працівників державних установ України та окреслено завдання  членських організацій обласної та галузевої профспілки у сучасних умовах.