Підписано Меморандум про співробітництво та партнерство між Держпраці та Держмитслужбою

В. о. Голови Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера та в. о. Голови Державної митної служби України Вячеслав Демченко підписали Меморандум про співробітництво та партнерство.

Метою підписання угоди є консолідація зусиль обох відомств щодо забезпечення реалізації державної політики з питань здійснення державного ринкового нагляду та контролю за нехарчовою продукцією, недопущення ввезення на митну територію України та поширення на вітчизняному ринку нехарчової продукції, що становить серйозний ризик суспільним інтересам.

У рамках Меморандуму сторони домовилися про активізацію роботи щодо проведення спільних заходів з державного ринкового нагляду, про обмін інформацією стосовно результатів здійснення контролю продукції та призупинення митного оформлення, а також про надання спільних роз’яснень і проведення інформаційних заходів тощо.

Ігор Дегнера зазначив, що лише спільними зусиллями можливо мінімізувати кількість нехарчової продукції із ознаками невідповідності встановленим вимогам і, разом з цим, стимулювати вітчизняний бізнес та імпортерів вводити в обіг безпечну продукцію і пропагувати здорову конкуренцію.

За інформацією Держпраці України