Під крики «геть з ринку» тривала інформаційно-роз’яснювальна робота робочої групи на Завокзальному ринку у Луцьку

Сьогодні, 27 вересня на виконання доручення Прем’єр-міністра України В. Гройсмана робоча група з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників провела інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання та працівників Завокзального ринку у Луцьку.

Під крики «геть з ринку», «не потрібні ваші роз’яснення», «викликайте поліцію» (представник якої входив до складу групи) та «саботаж роботи ринку» працівники та суб’єкти господарювання закривали контейнери та покидали робочі місця.

  

Не дивлячись на супротив з боку керівництва Завокзального ринку Волинської облспоживспілки, члени робочої групи таки надали роботодавцям та працівникам ринку роз’яснення чинного законодавства з питань праці, наголосивши на соціальних ризиках для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно. Також проінформували підприємців про відповідальність у випадках використання незадекларованої праці, наголосивши на розмірах штрафних санкцій.

  

Довідково: До складу робочої групи входять представники Управління Держпраці у Волинській області, ГУ Державної фіскальної служби, Луцької міської ради, Луцького відділу поліції та міського центру зайнятості.