Під час навчання обговорено практичні питання застосування законодавства про працю

В Управлінні Держпраці у Волинській області проведено навчання для інспекторів праці Управління на тему: «Практичні питання застосування законодавства щодо організації та здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».

Участь у заході взяли начальник Управління Держпраці у Волинській області Андрій Міцевський, перший заступник начальника Управління Оксана Рубльова, керівники структурних підрозділів та інспекторський склад.

Сергій Соколов, завідувач сектору юридичного забезпечення Управління наголосив на актуальних питаннях, з якими інспектори зустрічаються у своїй повсякденній роботі.

Зокрема, наголосив на законодавчих та інші нормативно-правових актах, які регламентують здійснення інспектором праці заходів контролю за додержанням законодавства про працю. Зупинився на основних документах, які повинен мати при собі інспектор праці під час проведення інспекційного відвідування.

Також окремо розглянуто питання місця проведення інспекційного відвідування, строки проведення і права та обов’язки інспектора праці. Насамкінець наголосив на зібранні доказів, описі фактичних обставин та відображенні в акті відповідних доказів, притягненні до адміністративної відповідальності.