Під час превентивного заходу роз’яснено питання організації безпечного виконання робіт в електроустановках

Вчора, 18 грудня посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області проведено превентивний захід для представників суб’єктів господарювання.

Захід відбувся під час проведення навчання і перевірки знань осіб, відповідальних за електрогосподарство. Навчання проводилося на базі ДП «Волинський ЕТЦ Держпраці». Голова комісії – Ігор Кузьмінський, заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, члени комісії – Володимир Андрушко, головний державний інспектор Управління, та Євген Павлович, старший інспектор Держенергонагляду в області.

Як зазначив Ігор Кузьмінський, головна мета проведення превентивних заходів посадовими  особами Управління полягає у запобіганні виникненню аварій та нещасних випадків.

Тема проведеного превентивного заходу стосувалася організації безпечної експлуатації паливних, газовикористовуючого обладнання, нагрівальних електричних приладів (електрокотлів) під час опалювального періоду.

Головний державний інспектор Володимир Андрушко  надав роз’яснення щодо організації безпечного виконання робіт в діючих електроустановках, зупинився на проведенні заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам і підвищення існуючого рівня охорони праці на підприємстві.

В заході взяли участь представники СМ «Хім», ТзОВ «Будівельник», ПП «Прамесі», ТзОВ «Ульма-Сервіс», ПП «ЗАК-Сервіс», УПО у Волинській області та інші.