Під час робочої зустрічі з першим заступником Голови Держпраці України Ігорем Гоцулом обговорено методи попередження виникнення нещасних випадків на виробництві

Сьогодні, 22 січня відбувся робочий візит першого заступника Голови Державної служби України Ігоря Гоцула на Волинь, який зустрівся з керівництвом Управління Держпраці у Волинській області — начальником Управління Андрієм Міцевським та першим заступником начальника Оксаною Рубльовою.

Під час зустрічі обговорено питання впровадження цифровізації в Державній службі з питань праці. Окремо Ігор Гоцул наголосив на актуальності питання виробничого травматизму та розслідування нещасних випадків зі смертельними наслідками, які пов*язані з виробництвом. Звернув увагу на своєчасність та повноту розслідування нещасних випадків.

Також у ході зустрічі було опрацьовано розроблені заходи Управління Держпраці у Волинській області щодо попередження виробничого травматизму, проведення превентивних заходів, спрямованих на збереження життя та здоров*я працівників та оперативного інформування громадян про нещасні випадки на виробництві.