Під час семінару надано роз’яснення законодавства щодо порядку проведення атестації робочих місць

Спеціалісти сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-навчання у Ковельському спеціалізованому лісогосподарському приватному акціонерному товаристві «Тур».

Під час семінар-навчання надано роз’яснення законодавства щодо порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці відповідно до виду діяльності підприємства, мета якої полягає у правильності та своєчасності застосування пільг та компенсацій для працюючих у шкідливих і небезпечних умовах праці. Захід проведено з метою надання консультативної допомоги атестаційній комісії підприємства.

Довідково:  Ковельське  спеціалізоване лісогосподарське приватне акціонерне товариство  «ТУР» є комплексним, багатогалузевим підприємством, в якому поряд з роботами по лісовому господарству, лісовідновленню, мисливському господарству проводяться значні роботи по заготівлі і переробці деревини, побічному користуванні лісом. В його складі 7 лісництв, 1 мисливське господарство, 4 деревообробні цехи, автотракторний парк-гараж, цех лозоплетіння та художніх виробів.