Під час семінару обговорили ризики та перспективи підвищення мінімальної заробітної плати

16 січня 2017 року проведено семінар для бухгалтерів профспілкових органів та підприємств Волинської області, на якому розглянуто питання підвищення мінімальної заробітної плати.

Участь у заході взяли посадові особи Управління Держпраці у Волинській області: завідувач сектору юридичного забезпечення Сергій Соколов та начальник відділу нагляду за додержанням законодавства про працю Наталія Киричук. Семінар відбувся також за участі начальника відділу комунікацій головного управління державної фіскальної служби області Олени Нікотіної.

Посадові особи Управління Держпраці акцентували увагу присутніх на змінах в законодавстві щодо оплати праці, зокрема на підвищенні мінімальної заробітної плати. Також зупинилися на юридичних наслідках за порушення прав працівників у разі недотримання законодавства про працю, окремо роз’яснивши питання адміністративної та кримінальної відповідальності.

  

Учасникам семінару наголосили, що буде створено міжвідомчі робочі групи, до складу яких увійдуть представники Держпраці, фіскальної служби та обласних державних адміністрацій. Основне завдання робочих груп – моніторити чи немає порушень з боку підприємців, чи виплачується заробітна плата та чи сплачується єдиний соціальний внесок.