Під час технічних консультацій на робочих місцях посадовці Держпраці роз’яснили вимоги безпеки під час експлуатації обладнання хімічної промисловості

З метою зниження рівня виробничого травматизму в хімічній промисловості інспектори Управління інспекційної діяльності у Волинській області провели превентивний захід на одному із підприємств цієї галузі.
Посадовці роз’яснили робітникам вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, а також надали практичні рекомендації щодо організації безпеки праці під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.
Також, посадовці наголосили, що працівники в обов’язковому порядку повинні використовувати спецодяг, спецвзуття, та засоби індивідуального захисту на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, а також на роботах пов‘язаних із забрудненням.
Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин та охорони праці у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua//.