Результати роботи відділу нагляду на виробництві, машинобудуванні, енергетиці та на об’єктах підвищеної небезпеки

За 9 місяців 2016 року інспекторським складом відділу нагляду на  виробництві, в машинобудуванні, енергетиці та на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Волинській області проведено 34 перевірки стану охорони праці та промислової безпеки у суб’єктів господарювання. Також 306 перевірок об’єктів суб’єктів господарювання, з них 105 позапланових.

Під час перевірок виявлено 794 порушення вимог законодавчих та нормативно-правових  актів з питань охорони праці та промислової безпеки, за які притягнуто до адміністративної відповідальності 97 осіб на суму штрафів більше 26 тисяч  гривень.

Поряд з наглядовою діяльністю інспекторами відділу також проводились превентивні заходи. На підприємствах житлово-комунального господарства проведено 6 семінар-нарад (9 лекцій) з попередження травматизму при використанні газу в побуті, організації забезпечення своєчасного технічного обслуговування димових та вентиляційних каналів багатоквартирних житлових будинків, будинків приватного сектору та громадських будівель. Зазначені питання також були розглянуті на двох засіданнях комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Волинській облдержадміністрації.

Загальний травматизм у піднаглядових відділу галузях за 9 місяців 2016 року становить 20 нещасних випадків, що на 6 випадків більше в порівнянні з 2015 роком. Відмічено значне зростання кількості нещасних випадків є у галузях: енергетика + 2, хімія + 2, ЖКГ + 2. Нещасних випадків зі смертельними наслідками у піднаглядових відділу галузях за 9 місяців 2016 року немає.