Результати роботи сектору ринкового нагляду за І квартал 2021 року

У І кварталі 2021 року посадовими особами сектору ринкового нагляду Управління Держпраці у Волинській області на виконання секторального плану державного ринкового нагляду на 2021 рік проведено 11 планових виїзних перевірок характеристик продукції щодо дотримання вимог законодавства про державний ринковий нагляд у розповсюджувачів продукції. Проведеними плановими перевірками встановлені порушення вимог законодавства про державний ринковий нагляд у 10 суб’єктів господарювання.

У ході перевірок було вивчено питання дотримання вимог чинного законодавства у сфері ринкового нагляду, проаналізовано отриману інформацію щодо ідентифікації представленої продукції у розповсюджувачів та ланцюга її постачання у таких торгових точках.

За результатами проведених планових виїзних перевірок суб’єктам господарювання винесено 24  Рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, а саме обмеження надання продукції на ринку (усунення формальної невідповідності).
Посадовими особами сектору опрацьовано  повідомлення про виконання рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів від 10 суб’єктів господарювання та складено довідки про результати аналізу виконання. Ступінь виконання усіх рішень повне та результативне без порушення встановлених термінів.

По завершенню перевірок характеристик продукції суб’єктам господарювання наголошено про необхідність подальшого дотримання вимог законодавства у сфері ринкового нагляду та роз’яснено обов’язки і відповідальність розповсюджувачів нехарчової продукції.