Розпочато розслідування загибелі лісоруба Колківського лісгоспу.

До управління Держпраці у Волинській області надійшло повідомлення про нещасний випадок, який стався 15 січня цього року з лісорубом Державного підприємства «Колківський лісгосп» (Рудниківське лісництво).

За попередніми даними, при проведенні лісосічних робіт відбулося зависання зрізаного дерева на кроні іншого дерева. Працівники лісгоспу стягували трактором  МТЗ-82 зависле дерево. Під час стягування, воно потягнуло за собою друге дерево, яке вирвалося із землі з корінням і гіллям вдарило лісоруба по голові, який перебував у небезпечній зоні. Лісоруб отримав несумісні з життям травми голови.

Наказом управління Держпраці у Волинській області створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку, до якої увійшли представники від управління, профспілок, роботодавця, органу до сфери управління якого належить підприємство та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Більш детальні обставини та причини настання нещасного випадку з’ясує комісія зі спец розслідування.