До управління Держпраці у Волинській області надійшло повідомлення про нещасний випадок зі смертельним наслідком, який стався 12 березня цього року з черговим стрілочного поста Виробничого структурного підрозділ «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця».
За попередніми даними, на станції Сенкевичівка по колії №1 кріплення рейки автомотриси АГД-1А-535 обірвалося і торець рейки вперся у верхню будову колії, при цьому рейка спружинила і перелетіла до стрілочного поста, внаслідок чого смертельно травмувала потерпілого.
Наказом управління Держпраці у Волинській області створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку, до якої увійшли представники від управління, профспілок, роботодавця, органу до сфери управління якого належить підприємство та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Більш детальні обставини та причини настання нещасного випадку з’ясує комісія зі спецрозслідування.