Розпочато розслідування нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті

Наказом Управління Держпраці у Волинській області створено комісію з технічного розслідування причин виникнення аварії, пов’язаної з використанням газу в побуті, що сталася 20 листопада 2016 року в місті Нововолинськ на бульварі Шевченка, 35.

За попередніми даними, стався ймовірний вибух газоповітряної суміші внаслідок порушення правил користування газом в побуті власником квартири. Внаслідок аварії зруйновано несучі конструкції, вікна та дах квартир № 10, 11 та 12.

Комісія з технічного розслідування нещасного випадку з’ясує обставини та причини його настання (відповідно до Порядку проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій пов’язаних з використанням газу у побуті).

Управління Держпраці у Волинській області вкотре звертається до жителів м. Луцька та Волинської області – будьте особливо обережними при використанні газу в побуті і пам’ятайте, що тільки за умов дотримання правил безпечного користування газовими приладами, утриманням їх у справному технічному стані, вчасного виявлення порушень тяги, проведення прочищення димових та вентиляційних каналів можна гарантувати безпеку, комфорт і затишок у Ваших домівках.