Розроблено зміни до деяких нормативно-правових актів з охорони праці

Держпраці оприлюднила проекту наказу Мінсоцполітики „Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з охорони праці”.

Держпраці опрацьовано проект наказу Міністерства соціальної політики України „Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з охорони праці” (завантажити).

Проект розроблений з метою внесення змін до:

1) Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 01.09.2008 р. №190,

2) Правил будови і безпечної експлуатації трубопроводів пари та гарячої води, затверджених наказом Комітету по нагляду за охороною праці Міністерства праці та соціальної політики України від 08.09.1998 р. №177.

Запропоновано скасувати вимогу обов’язкової реєстрації (перереєстрації) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки в територіальних органах Держпраці.

Докладно зміни можна переглянути тут (завантажити)>>

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на адресу: Державна служба України з питань праці, вул. Десятинна, 14, м. Київ, 01601; e-mail: dsp@dsp.gov.ua.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у місячний термін (тобто до 18.11.2017 р.) у письмовому або електронному вигляді.

Джерело інформації: Дебет-Кредит