«Роль лікувально-профілактичних закладів у державному ринковому нагляді» —

триває проведення циклу семінар-нарад на дану тематику. Минулого тижня посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели такий захід у Володимир-Волинському територіальному об’єднанні.

Головний державний інспектор Управління Аліна Щербяк наголосила на вимогах законодавчих документів з ринкового нагляду та зупинилась на технічних регламентах, які є у сфері відповідальності Держпраці.

Також звернула увагу присутніх на наступні питання:

— «Деякі питання захисту права споживачів (користувачів) щодо безпечності нехарчової продукції», затвердженої ПКМУ від 26.12.2011р. №1400, щодо здійснення Управлінням моніторингу причин і кількості нещасних випадків та випадків заподіяння шкоди здоров’ю людей внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції;

— «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», затвердженого ПКМУ від 22.03.2001 р. №270, щодо подання повідомлень лікувально-профілактичними закладами, до яких звернулися або були доставлені потерпілі внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції.

Довідково: такі ж заходи проведено у Турійському, Локачинському, Ківерцівському, Маневицькому, Ковельському, Луцькому (Волинська обласна клінічна лікарня), Рожищенському районах та Нововолинській центральній міській лікарні.