Спеціалісти управління Держпраці у Волинській області провели перевірку ТзОВ «Підшипник-енергоремонт»

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області провели планову всебічну перевірку додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки ТзОВ «Підшипник-енергоремонт» у Луцьку.

У ході перевірки спеціалісти управління виявили ряд порушень з охорони праці, зокрема комірник не пройшов повторний інструктаж на робочому місці з питань охорони праці; електрогазозварювальник дільниці ТДС не пройшов навчання та перевірку знань з питань охорони праці; не проведено чергову перевірку опору ізоляції обмоток зварювального трансформатора; на накладній планці лещат на свердлильному станку виявлена забоїна; на електроінструменті відсутні інвентарні номери та дати наступних перевірок, інше.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто начальника дільниці підприємства. Заборонено роботу зварювального трансформатора та свердлильного станка.

Фахівці управління Держпраці видали керівництву ТзОВ «Підшипник-енергоремонт»  обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.