Управління Держпраці продовжує роботу з консультування підприємців, які прагнуть перемістити свій бізнес на Волинь

14 квітня 2022 року відбулась зустріч першого заступника начальника Управління Держпраці у Волинській області Оксани Рубльової з підприємцем Станіславом Семенюком, який звернувся по допомогу до Луцької районної ради щодо пошуку виробничого приміщення.

До війни підприємець надавав поліграфічні послуги у Києві та продавав канцелярію по всій території України. Бізнесмен розповів, що поліграфію вивезли у Дніпропетровську область. Також, Станіслав Семенюк зазначив, що до війни фірма налічувала 10 працівників, обороти у поліграфії складали 7,5 мільйонів гривень річних, а по канцелярії – 12 мільйонів гривень. Зараз він готовий перенести свій бізнес до Луцька, оскільки сам родом звідси.

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук наголосив, що Волинь, як і Луцький район, готові до переміщення бізнесу із тих міст, які зазнали руйнувань від російських окупантів.

Перший заступник начальника управління Держпраці у Волинській області Оксана Рубльова відгукнулась на прохання підприємця та зауважила, що співпраця та максимальне сприяння бізнесу державних органів та органів місцевого самоврядування – найкраща підтримка в умовах воєнного стану.

Управління Держпраці вже розпочало допомогу підприємцю в пошуках приміщення, консультуванні щодо оформлення трудових відносин та охорони праці.