Управління Держпраці розпочало серію тренінгів з імітацією подій на робочому місці із залученням соціальних партнерів у суб’єктів критичної інфраструктур

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області спільно із начальником сектору медичного забезпечення та медико-біологічного захисту Головного управління ДСНС України у Волинській області Петром Савчуком провели тренінг з імітацією реальних подій на стратегічному об’єкті критичної інфраструктури. Тренінг був проведений під гаслом : «Імітація виконання робіт при загрузці залізничних вагонів: організація, послідовність виконання робіт, надання першої медичної допомоги при травмуванні». Посадові особи Управління звернули увагу присутніх на виробничі ризики, які є на виробництві та зовнішні ризики, які можуть виникнути в умовах воєнного стану, причини виникнення нещасних випадків та наочно, із залученням працівників підприємства, відпрацювали практичні навики надання першої медичної допомоги на робочому місці без допомоги мед персоналу.

Нагадуємо, що отримати більше інформації про рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану можна за посиланням https://pratsia.in.ua/ .