Управління Держпраці у Волинській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

завідувача сектору гірничого нагляду;

головного державного інспектора сектору гірничого нагляду (2 вакансії);

начальника відділу з питань гігієни праці;

головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС (2 вакансії);

головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (3 вакансії); (основне місце роботи головного державного інспектора м. Горохів, смт. Шацьк).

Вимоги до кандидатів на вищезазначені посади: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років – для начальника відділу та завідувача сектору, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років – для головних державних інспекторів.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6см; копії документів про освіту; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (військовослужбовцям, військовозобов’язаним).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Луцьк, вул. Кравчука, 22-В.

Довідки за телефоном: 0332239087.

Додаткова інформація щодо основних функцій, обов’язків, розміру оплати та умов праці надається завідувачем сектору персоналу.