Управління Держпраці у Волинській області посилює співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо комфортного переміщення релокованих підприємств у Волинську область

Начальник  Управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк з робочим візитом відвідав Луцьку міську раду. Під час робочої зустрічі з секретарем Луцької міської ради Юрієм Безпятком обговорили напрями підтримки релокованих підприємств та можливості Луцької територіальної громади щодо переміщення виробничих потужностей підприємств, з територій де тривають бойові дії.

Олександр Козлюк наголосив, що фахівці Управління готові до надання підприємствам повної консультаційно-роз’яснювальної підтримки з питань законодавства про працю, практичної та методичної допомоги стосовно організації безпечного ведення робіт, створення безпечних умов праці та надання адміністративних послуг. Надзвичайно важливим є об’єднання зусиль  органів державної влади та органів місцевого самоврядування задля досягнення результативності нашої спільної роботи.