Учням Луцького профучилища будівництва та архітектури роз’яснено основні вимоги з охорони праці

З ініціативи посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області проведено зустріч з учнями та викладацьким складом Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури.

Захід відбувся в рамках проведення у 2019 році Всесвітнього дня охорони праці.

Лекцію на тему охорони праці прочитано для учнів таких спеціальностей: будівництво та цивільна інженерія, технологія деревообробки, художники.

Ігор Кузьмінський, заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, звернув увагу присутніх на вимоги ЗУ «Про охорону праці», на рівень виробничого травматизму на підприємствах області та на важливість і актуальність відзначення Дня охорони праці.

Світлана Шеремета, начальник відділу з питань гігієни праці Управління, зосередилась на питанні ризикоорієнтованої системи управління безпекою та гігієною праці, роз’яснила майбутнім працівникам можливі ризики під час виконання трудових обов’язків.

Володимир Чепурний, начальник відділу охорони праці Управління з питань праці Луцької міської ради, наголосив на найбільш травмонебезпечних професіях та деталізував причини настання нещасних випадків на виробництві.

Олександр Бойчук, страховий експерт з охорони праці Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області, надав роз’яснення про діяльність Фонду та наголосив на порядку виплати коштів у разі настання нещасного випадку.