Учні гімназії №14 у Луцьку ознайомилися з основами охорони праці та визначили десятку найнебезпечніших професій

В рамках проведення всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», посадові особи Управління Держпраці у Волинській області та спеціалісти ДП «Волинський ЕТЦ» провели урок школярам на тему «охорона праці».

  

«Безпека праці батьків – моє щасливе майбутнє» — під такою назвою проходив урок для учнів шостих класів навчально-виховного комплексу «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського».

Фахівці Управління та експертно-технічного центру розповіли дітям про найбільш небезпечні професії та шкідливі умови праці, які бувають на виробництві.

Головний державний інспектор Управління Анатолій Кушпель детально зупинився на правилах безпечного користування газом у побуті та застеріг дітей від можливих ризиків.

«Запам’ятайте, — наголосив Анатолій Миколайович, — що категорично заборонено користуватися несправними газовими приладами та газовим устаткуванням. Якщо помічаєте несправності, то відразу потрібно викликати фахівця газової служби».

  

Лариса Павловська, спеціаліст Волинського ЕТЦ, у формі діалогу зі школярами визначила десятку найнебезпечніших професій. Поговорили про ризики виконання посадових обов’язків шахтарів, будівельників, таксистів, касирів, вчителів.

  

Основна мета проведення такого заходу – допомогти дітям усвідомити ще у шкільному віці можливість виникнення небезпек, які існують, як у побуті, так і на виробництві, що дасть змогу майбутньому працівникові з відповідальність ставитися до своїх посадових обов’язків та виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці.