У Волинському обласного центрі зайнятості відбулась робоча нарада щодо шляхів взаємодії територіальних органів державної влади під час організації суспільно корисних робіт у регіоні та залучення до них безробітних

Відбулась робоча зустріч, заступника начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Андрія Харламповича та посадових осіб Управління інспекційної діяльності у Волинській області з директором Волинського ОЦЗ Аллою Куцин та спеціалістами центру зайнятості.

На сьогодні вже у шести територіальних громадах, що знаходяться на півночі області залучаються працездатні особи до суспільно корисних робіт відповідно до ініціативи Мінекономіки. При цьому вони отримують виплати від держави в розмірі не менше, ніж мінімальна заробітна плата.

Як зазначили керівники Держпраці, основна мета – працювати на випередження та запобігти порушенням трудових прав осіб, що залучаються до суспільно корисних робіт та забезпечення для них безпечних і здорових умов праці. Тож, інспектори Держпраці готові до консультаційної підтримки громадян та організаторів таких робіт у межах своєї компетенції.

Наприкінці зустрічі сторони також обговорили посилення співпраці та взаємодію, що сприятиме покращенню ситуації у напрямку легалізації зайнятості та запобігання виробничого травматизму у регіоні.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .