У Волинській обласній клінічній лікарні проведено семінар-нараду

Сьогодні посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області проведено семінар-нараду для працівників Волинської обласної клінічної лікарні.

Аліна Щербяк, головний державний інспектор Управління Держпраці у Волинській області, акцентувала увагу присутніх на дії ЗУ «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», на загальні вимоги щодо безпечності продукції, а також наголосила на співпрацю лікувально-профілактичних закладів з органами ринкового нагляду.

Також зупинилась на питаннях: «Роль лікувально-профілактичних закладів в державному ринковому нагляді», «Вимоги державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції щодо забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам».

  

Микола Ющук, головний державний інспектор Управління, зупинився на вимогах нормативно-правових актів з охорони праці. Акцентував увагу присутніх на питанні стану промислової безпеки та охорони праці в лікарняних закладах.

Також під час заходу обговорено стан виробничого травматизму на підприємствах області протягом минулого року.

Василь Петриканин, головний державний інспектор Управління, детально охарактеризував причини настання нещасних випадків на виробництві. Зупинився на вимогах нормативно-правових актів щодо правильної експлуатації посудин, що працюють під тиском.

Володимир Пасюк, головний державний інспектор Управління, роз’яснив присутнім правила безпечної експлуатації газового обладнання.