У Волинській ОДА обговорено роботу нелегальних АЗС та діяльність кар’єрів з видобутку піску

Сьогодні, 16 березня відбулося чергове засідання міжвідомчих робочих груп з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території області та міжвідомчої робочої групи з питань вивчення діяльності кар’єрів з видобутку піску.

Участь у засіданнях взяв начальник Управління Держпраці у Волинській області Андрій Міцевський, який входить до складу міжвідомчих груп. Засідання відбулися під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка та заступників голови ОДА Ігоря Чуліпи, Олександра Троханенка, також участь взяв голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та представники  Нацполіції, ДСНС, ДФС, СБУ, прокуратури, Держпродспоживслужби.

Андрій Міцевський повідомив, що станом на сьогоднішній день на території Волинської області проводяться позапланові заходи державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, у сфері управління яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним. Такі заходи державного нагляду (контролю) охоплюють питання додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці та оформлення трудових відносин. Станом на 16 березня такі заходи проводяться на 28 об’єктах підвищеної небезпеки.

Також Андрій Міцевський повідомив, що 5 суб’єктам господарювання, які здійснюють розробку родовищ корисних копалин, а саме видобутку піску, Управління Держпраці у Волинській області не погодило плани розвитку гірничих робіт на 2021 рік у зв’язку з відсутністю дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, в даному випадку – відкритих гірничих робіт.