У ДП «Волиньторф» роз’яснили основні вимоги законодавства про працю.

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області провели нараду на базі ДП «Волиньторф» щодо підведення підсумків виконання планів розвитку гірничих робіт за 2015 рік та надали роз’яснення законодавства про працю та дотримання основних вимог нормативно-правових документів з питань охорони праці.

Під час наради спеціалісти управління акцентували увагу на рівні травматизму в області та основних причинах виникнення нещасних випадків на виробництві. Роз’яснили умови отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки та порядок реєстрації об’єктів котлонагляду та технологічного транспорту.

Також під час наради обговорили питання рівня заробітної плати та своєчасність її виплати, оплату роботи у святкові і неробочі дні, у нічний та надурочний час, порядок проведення індексації заробітної плати, роз’яснили порядок надання пільг та компенсацій за роботу у шкідливих та важких умовах праці.

На завершення наради посадові особи управління наголосили на відповідальності у разі порушення законодавства про працю, про експертизу умов праці, про охорону праці та інших нормативно-правових актів.