У Камінь-Каширській районній філії Волинського ОЦЗ відбувся семінар для роботодавців щодо питань легалізації зайнятості та змін змін трудового законодавства

В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло» фахівці Управління Держпраці у Волинській області постійно проводять роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

 

Так, у Камінь-Каширській районній філії Волинського ОЦЗ, інспектор праці провела  семінар для роботодавців з питань дотримання законодавства щодо виплати заробітної плати, легалізації трудових відносин та зайнятості населення.

 

Під час заходу, посадовець надала присутнім роз’яснення щодо Закону №2252-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» та наголосила , що відповідальність  та забов’язання роботодавця перед працівником за порушення колективного договору зростає.

 

Наприкінці семінару учасники отримали відповіді на свої запитання від фахівця Управління Держпраці, та були поінформовані про роботу інформаційного порталу https://pratsia.in.ua/ . Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/LZYgbeT .