У Ковельській РДА обговорили стан заборгованості по заробітній плати на підприємствах району

У Ковельській районній державній адміністрації відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат. Участь у комісії брала заступник начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Наталія Ганя.

Під час розгляду питання «Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств району станом на 1 квітня 2016 року», стало відомо, що заборгованість по заробітній платі на підприємствах району станом на 1 квітня становить 784,1 тис. грн.

В ході засідання детально проаналізовано стан заборгованості на підприємствах, було обумовлено можливості її погашення. Водночас було рекомендовано вжити всіх дієвих заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствам-боржникам, скласти відповідний графік погашення заборгованості із заробітної плати. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації необхідно здійснювати моніторинг своєчасності виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій району. В разі встановлення фактів несвоєчасної виплати заробітної плати подавати інформацію для розгляду на засіданнях тимчасової комісії.