У Ковелі під час семінар-практикуму обговорено законодавство про працю

У Ковелі відбувся кущовий семінар-практикум «Оподаткування – 2017» для бухгалтерських працівників та приватних підприємців м. Ковеля та смт. Турійськ, в якому взяли участь посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

Ініціатором проведення такого ряду семінар-практикумів є територіальне відділення Асоціації платників податків у Волинській області.

Наталія Ганя,  заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області, акцентувала увагу присутніх на актуальних питаннях застосування законодавства про працю, наголосила на обов’язковому додержанні вимог Кодексу законів про працю України. Зауважила, що з 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 06.12.2016 року № 1774 VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Нагадаємо, такого роду заходи проводяться в рамках виконання спільного плану про співробітництво ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» та Управління Держпраці у Волинській області.

Мета семінар-практикумів – підвищити правову культуру у бізнес середовищі області, підвищити роль інститутів громадського суспільства і зокрема професійної громадської організації Асоціації платників податків України в популяризації політики держави з дотримання законодавства про працю.