У Любомлі та Шацьку відбувся семінар на тему «Оподаткування-2016»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у семінар-практикумі на тему «Оподаткування – 2016» та з висвітлення актуальних питань законодавства про працю. Такий захід відбувся у Любомлі та Шацьку для підприємців та бухгалтерських працівників господарств різних форм власності міста та селища.

Ініціатором проведення такого ряду семінар-практикумів є територіальне відділення Асоціації платників податків у Волинській області. Участь у заході взяли працівники Любомльського та Шацького відділень Ковельської ОДПІ.

Учасників семінару ознайомили з новаціями податкового законодавства, оподаткуванням на прибуток, податком на доходи фізичних осіб, адміністрування єдиного соціального внеску, акцизного податку.

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління звернули увагу присутніх на основні аспекти законодавства про працю.

Необхідність проведення навчальних форумів обумовлена черговими змінами в податковому законодавстві України, внесеними Законом України від 24 грудня 2015 року №909-VІІ «Про внесення змін до податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 р.» та створенням Державної служби України з питань праці.IMG_2584IMG_2594