У Маневицькому районі відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії з питання оздоровлення дітей

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у виїзному засіданні обласної міжвідомчої комісії з питань підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей у Маневицькому районі.

Участь у заході взяли також керівники головного управління Держпродспоживслужби, заступники голів Моневицької, Камінь-Каширської, Любешівської, Турійської райдержадміністрацій, голови Любешівської, Прилісненської, Колківської, Луківської, Турійської територіальних громад.

Під час роботи виїзного засідання, учасники ознайомилися з роботою таборів з денним перебуванням: “Веселка” Маневцького районного центру творчості дітей та юнацтва; “Стрім” НВК “Колківська ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей” Колківської ОТГ”.

Під час підведення підсумків виїзного засідання обласної міжвідомчої комісії з питань підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей, Вячеслав Савенко, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Волинського Управління Держпраці, наголосив керівникам та працівникам таборів на неухильному виконанні вимог нормативно-правових актів з охорони праці, зупинився на рівні виробничого травматизму в області.