У Нововолинську проведено навчання для роботодавців

У Нововолинському міському центрі зайнятості відбулося бліц-навчання для роботодавців міста, метою проведення якого було попередження виникнення порушень у сфері законодавства про працю та зайнятість. Загалом, такого роду заходи у різних містах та районних центрах області проходили протягом березня-лютого 2016 року.

У бліц-навчанні цього разу взяли участь 19 роботодавців, що працюють у сфері торгівлі, громадського харчування та сфери обслуговування, працівники центру зайнятості та посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Олена Полозкова акцентувала увагу присутніх на типових порушеннях законодавства про працю, виявлених під час проведених перевірок. Зокрема, на несвоєчасній виплаті заробітної плати працівникам, на неправильному проведенні або не проведенні індексації заробітної плати, на несвоєчасній виплаті відпускних та розрахункових коштів. Також окремо зупинилися на питанні термінів подання повідомлення про прийнятих працівників до фіскальної служби, розмірах штрафних санкцій за порушення законодавства.