У рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!” проведено чергове навчання з прав людини для працівників юридичних служб області

У приміщенні обласної державної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки спеціалістами Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області для працівників юридичних служб органів державної виконавчої влади, підприємств, установ, організацій області проведено постійно діючий семінар з актуальних питань чинного законодавства.

Участь у заході взяли посадові особи Управління Держпраці у Волинській області: завідувач сектору юридичного забезпечення Сергій Соколов, головний спеціаліст з питань протиції корупції Майя Михалусь, завідувач сектору персоналу Наталія Найман та головний спеціаліст сектору персоналу Ілона Коптюк.

У зазначеному семінарі взяли участь і виступили Іван Саламан, головний спеціаліст-юрисконсульт Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях, Ірина Кондаревич, головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції, Інна Кирилюк, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

1. Питання щодо застосування норм Закону України “Про державну службу”, а саме: вступ на державну службу, проходження та припинення державної служби, проведення конкурсів, встановлення рангів, оплата праці державних службовців, надання відпусток, притягнення до дисциплінарної відповідальності та ін.

2. Дотримання вимог фінансового контролю.

3. Щодо офіційних видань Міністерства юстиції України.

У ході семінару з розглянутих питань між юристами відбулася жвава дискусія та обмін думками, надано вичерпні відповіді на запитання учасників семінару.