У результаті перевірки Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» виявлено 46 порушень з охорони праці

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області завершили всебічну перевірку стану промислової безпеки та охорони праці у Волинській дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Комісією було перевірено виконання вимог Закону України «Про охорону праці», організацію та функціонування служби охорони праці, ефективність роботи «Системи управління охороною праці». Посадові особи управління приділили належну увагу питанням наявності та виконання заходів зі створення безпечних і нешкідливих умов праці, проведення інструктажів, навчання, перевірки знань з питань охорони праці, проведення атестації робочих місць, забезпечення працюючих засобами колективного та індивідуального захисту, стан, технічне обслуговування та експлуатація електроустановок та електрообладнання, вантажопідіймальних машин і механізмів, котельного обладнання, автотранспортних засобів.

У ході перевірки виявлено 46 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, а саме: не виведені з експлуатації автомобільні піднімачі; інструкції з охорони праці для працівників та по видах робіт не переглянуті роботодавцем; відсутній акт розмежування ділянок обслуговування зовнішніх і внутрішніх газопроводів, інше.

Проведено 5 зупинок експлуатації об’єктів та виконання робіт, до адміністративної відповідальності притягнуто 3 працівників.

За результатами перевірки керівнику Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» вручено обов’язкові до виконання приписи.

Фахівці управління запропонували керівництву підприємства розробити заходи щодо усунення виявлених під час всебічної перевірки порушень вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки і охорони праці, законодавства про працю та їх причин.