У результаті проведеного бліц-навчання укладено 30 договорів з найманими працівниками

У кінці вересня цього року посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели бліц-навчання для 23 роботодавців м. Нововолинськ з метою надання роз’яснень чинного законодавства з питань праці. За результатом проведеного інформаційно-роз’яснювального заходу роботодавці, які були присутні на бліц-навчанні, починаючи з жовтня місяця почали інтенсивно укладати трудові договори з найманими працівниками. За даними реєстру повідомлень ДФС укладено 30 договорів, зокрема, тими роботодавцями, які відвідали захід.

Бліц-навчання відбулося в рамках роботи Центру розвитку підприємництва у Нововолинському міському центрі зайнятості.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Олена Полозкова роз’яснила присутнім вимоги Кодексу Законів про Працю України, наголосивши на необхідності укладання трудових договорів з найманими працівниками, оформленні наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомленні органів фіскальної служби про прийняття працівника на роботі.

Окремо зупинилась на відповідальності за порушення законодавства про працю та відповідальності за недопущення до проведення перевірки, або ж створення перешкод у її проведенні.