У столиці зібралися фахівці з питань запобігання та протидії корупції Головних управлінь Держпраці

22-23 серпня у приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області відбувся превентивний захід за участю уповноважених осіб з питань запобігання та протидії корупції Головних управлінь Держпраці та експертно-технічних центрів.

Захід під головуванням головного спеціаліста з питань запобігання та протидії корупції Держпраці України Олександра Гарбара відвідали уповноважені представники з усіх областей України. Від Волинського Управління Держпраці — головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції Майя Михалусь.

Відкриваючи семінар, О.Гарбар зазначив, що питання запобігання та протидії корупції в системі Держпраці на сьогодні є одним з пріоритетних, розв’язання проблемних питань у цій сфері залежить від ефективної, послідовної та системної роботи уповноважених осіб з питань запобігання та протидії корупції.

Протягом дводенного семінару кожен учасник заходу мав змогу розказати, як налагоджена робота з даного напрямку у територіальних управліннях Держпраці та експертно-технічних центрах. Спеціалісти обговорили проблематику робочого процесу та обмінялися досвідом.

Кожен фахівець отримав консультації та вичерпні відповіді на свої запитання. О.Гарбар порадив колегам приділити увагу інформаційно-роз’яснювальній роботі серед працівників Управлінь, проводити оцінку корупційних ризиків серед працівників, організовувати заходи з метою роз’яснення наслідків, що виникають при вчиненні корупційних правопорушень.

За інформацією Головного Управління Держпраці у Київській області