У ТОВ «Захід Брок Сервіс» наголошено на найбільш ефективних способах дотримання законодавства про працю

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели превентивне відвідування у ТОВ «Захід Брок Сервіс» у Луцьку. Захід відбувся з метою інформування суб’єкта підприємницької діяльності та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.

Головний державний інспектор відділу з питань одержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Наталія Найман надала роз’яснення законодавства в частині укладання трудових відносин.

Окремо зупинилася на положенні та нормах Кодексу Законів про Працю України щодо дотримання вимог  працевлаштування працівників. Проінформувала присутніх про укладання трудових договорів між працівником та власником підприємства, зобов’язання власника підприємства.

Наголосила на статті 24 КЗпП, зокрема, щодо повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

На завершення заходу проінформовано про відповідальність за порушення законодавства про працю.