У Шацьку під час семінар-практикуму обговорено законодавство про працю

У Шацьку відбувся семінар-практикум для бухгалтерських працівників та приватних підприємців, в якому взяли участь посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

Ініціатором проведення такого ряду семінар-практикумів є територіальне відділення Асоціації платників податків у Волинській області.

Посадові особи Управління зупинилися на питанні щодо механізму оформлення найманих працівників на роботу, розірванні трудових договорів з працівниками, веденні журналу реєстрації наказів та веденні табелів робочого часу.

Олена Сорокіна, головний державний інспектор Управління Держпраці у Волинській області акцентували увагу присутніх на актуальних питаннях застосування законодавства про працю, наголосили на обов’язковому додержанні вимог Кодексу законів про працю України. Окремо наголосила на відповідальності за приховану зайнятість та на розмірах штрафних санкцій.

Нагадаємо, такого роду заходи проводяться в рамках виконання спільного плану про співробітництво ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» та Управлінням Держпраці у Волинській області.

Мета семінар-практикумів – підвищити правову культуру у бізнес середовищі області, підвищити роль інститутів громадського суспільства і зокрема професійної громадської організації Асоціації платників податків України в популяризації політики держави з дотримання законодавства про працю.