Фахівець Управління Держпраці у Волинській області провела профілактично-інформаційну роботу на підприємстві машинобудівної промисловості

Начальник відділу з питань гігієни праці провела семінар для колективу підприємства, що виготовляє підшипники, зубчасті передачі, елементи механічних передач і приводів.

Під час зустрічі посадовець ознайомила присутніх з принципами на яких базується безпечне та здорове робоче середовище з метою попередження нещасних випадків і шкоди для здоров’я працівників шляхом усунення, мінімізації чи контролю факторів небезпеки. В ході зустрічі інспектор наголосила керівникам підрозділів підприємства на зобов’язанні роботодавців забезпечувати належний рівень гігієни та безпеки праці на кожному робочому місці, а також проведенні попередніх та періодичних медичних оглядів працівників певних категорій задля недопущення виникнення професійних захворювань.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .