Фахівці Управління інспекційної діяльності у Волинській області продовжують інформувати суб’єкти господарювання області щодо того як працювати безпечно

Так, на підприємстві з іноземними інвестиціями ТЗОВ «НЗК» відбувся інформаційний захід щодо дотримання вимог безпеки праці під час обробки деревини.

Під час заходу працівників ознайомлено із загальними вимогами охорони праці, порядком проходження медичних оглядів працівників, навчань та інструктажів з питань охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії.

❗️ Посадовці наголосили, що з огляду на ризики та негативні фактори, які характерні для деревообробної галузі на підприємстві повинні бути створені для кожного працівника здорові і безпечні умови праці відповідно до законодавства.

Більше інформації з питань охорони, безпеки та гігієни праці, а також психосоціальної підтримки працівників на робочому місці рекомендовано знаходити на порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.