Чому потрібна письмова Політика щодо психосоціальної підтримки на робочому місці?

Психосоціальна підтримка на робочому місці має грунтуватися на політиці, що включає чіткі і зрозумілі для кожного працівника повідомлення про те, що вплив війни на людину і сферу праці визначається, а психологічний добробут кожного працівника і працівниці має пріоритетне значення. Це чіткий план дій, стратегія і система заходів.

 

Письмова політика – це гарний спосіб розпочати розмову про ментальне здоров’я та продемонструвати підтримку керівництва. Це інструмент, який інформує про можливості, гарантує захист та демонструє те, що психосоціальний добробут співробітників – найбільша цінність. Дослідження показують, що переважна частина персоналу може не знати про існування політик на робочому місці, тому наступним кроком після написання Політики є ознайомлення з нею усіх співробітників підприємства.

 

Дієва політика – це не просто папірець на столі керівника. Це культура стосунків в колективі, яка надихає, підтримує і мотивує. Така політика спрямована на створення відповідної атмосфери в трудових колективах, де кожен знає про неї і має можливість бути залученим у прийнятті рішень щодо покращення психосоціального добробуту персоналу.