Масове вивільнення працівників у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою — тема круглого столу

Сьогодні, 29 січня 2021 року, у приміщенні Федерації профспілок Волині відбулось засідання круглого столу із керівниками управлінь облдержадміністрації, центру зайнятості, Держпраці та організацій профспілок, аби обговорити основні проблеми, з якими стикаються люди в результаті проведення адміністративно-територіальної реформи та напрацювати шляхи їх вирішення.

Від Управління Держпраці у Волинській області участь у заході взяла Оксана Рубльова, перший заступник начальника.

Питання вивільнення працівників є актуальним, оскільки продовжується етап ліквідації районів та утворення нових адміністративно-територіальних одиниць і як результат — відбувається масове вивільнення працівників районних державних адміністрацій, районних рад; працівників культури, освіти, охорони здоров’я та соціальної сфери.

Оксана Рубльова детально розповіла про систему роботи зі зверненнями громадян, яка налагоджена в Управлінн Держпраці, й наголосила, що питання вивільнення перебуває на контролі в керівництва Управління. Також зазначила, що усі звернення, які надходять, підлягають подальшій обов*язковій реєстрацій й відповідному реагуванню, яке передбачено Законом України «Про звернення громадян».

Присутні обговорили проблеми, з якими зіткнувся кожен орган, та намітили план дій щодо унеможливлення порушень, які можуть виникнути під час вивільне працівників.