Індивідуальну консультацію фахівців Управління Держпраці у Волинській області отримало підприємство сфери телекомунікацій щодо порядку організації безпечних умов праці та проведення медичних оглядів працівників

Про основні аспекти Порядку проведення медичних оглядів, дотримання термінів проведення атестації робочих місць за умовами праці, вимог та особливостей трудового законодавства в умовах воєнного стану  дізналися керівники підприємства,  які здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій.

Посадовці Управління Держпраці у Волинській області  наголосили на важливості та необхідності періодичних медичних оглядів категорії працівників, що працюють в шкідливих умовах та неухильному забезпечені безпечних умов праці.

Інспектори нагадали, що керівництво відповідає за можливі наслідки, коли допускає до роботи працівників без обов’язкового періодичного медогляду.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.