Інспектори Держпраці наголошують на вимогах безпеки праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки

З метою профілактики виробничого травматизму інспекторами Управління інспекційної діяльності у Волинській області проведено превентивний захід на одному із підприємств металургійної галузі з основним напрямком діяльності еластомерного покриття роликів для різних галузей промисловості із застосуванням матеріалів відомих іноземних постачальників. Підприємство зберігає при цьому переваги вітчизняного виробництва.

Інспектори Держпраці зосередили увагу на небезпечних факторах, що можуть виникнути під час виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки. Акцентовано увагу на забезпеченні засобами колективного та індивідуального захисту працівників, необхідності своєчасного проведення навчання та перевірки знань відповідальних осіб та працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки.

Більше інформації та рекомендацій з питань охорони праці, трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .