Інспектори сектору ринкового нагляду розповідають про ознаки безпечності нехарчової продукції під час зустрічей із суб’єктами підприємницької діяльності

Під час робочих зустрічей із розповсюджувачами запірної арматури для води та газу фахівці сектору ринкового нагляду нагадали суб’єктам господарювання, що при отриманні продукції необхідно обов’язково звертати увагу на ознаки виконання виробниками та імпортерами встановлених вимог технічних регламентів.

Насамперед зазначили, що на нехарчову продукцію обов’язково наноситься знак відповідності технічним регламентам, який підтверджує проходження продукцією процедури оцінки відповідності вимогам безпечності. У разі неможливості нанесення знаку безпосередньо на товар, він наноситься на пакування. Знак відповідності має форму незамкненого з правого боку кола, усередині якого вміщено стилізоване зображення трилисника. Поряд зі знаком наноситься ідентифікаційний номер призначеного органу, що провів процедуру оцінки відповідності.

Окрім того, наголосили, що варто перевіряти наявність декларації про відповідність, інструкції з експлуатації, що складені відповідно до вимог Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском.

Більше інформації та рекомендацій щодо організації трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.